s
 
 

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие. Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване в сайта на Moby2.
Ако натиснете бутона Приемам всичкo, ще дадете съгласието си за Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките на Moby2

Съгласен съм

Събитието Moby2Day 2018

На 26.10.2018 в зала „Вихрен“ на Интер Експо Център се проведе третото поред събитие Moby2Day, което събра служители, партньори, студенти, колеги и приятели на Moby2 Bulgaria. Поканата ни приеха и множество представители на големи компании в търговския, застрахователния и бизнес сектор. На събитието представихме постиженията на Моби2 като организация и подобренията и новите функционалности в платформата eCompany.Pro. Отговорихме на въпроса: „Какво прави eCompany.pro топ продукт без конкуренция на пазара“. Запознахме присъстващите суникалните технологии SeeWize и MagicMoments или Как обучението „чете“ обучаемия и Какъв ефект предизвиква Добавената реалност AR (augmented reality) в процеса на реални и електронни обучения. На събитието официално бе даден старта на Сертифицираща програма за експерти и бизнес партньори в областта на електронните обучения и eCompany.Pro, както и създаването на Oбщност от професионалисти и организации, свързани с електронни обучения, оценка и развитие на таланта. Видеа на събитието може да видите на официалната страница на eCompany във Фейсбук: https://www.facebook.com/eCompany.pro/ Можете да свалите презентацията от събитието тук.



X